Urząd Gminy w Różanie ul. Plac Obrońców Różana 4 06-230 Różan tel. (29) 767-91-20 e-mail: ugrozan@post.pl

N@utobus był w Różanie

        W piątek 26 października 2007r. do Różana przyjechał N@utobus. N@utobus to specjalnie przygotowany autobus składający się z salki komputerowej, salki wykładowej, które są wyposażone w najnowocześniejsze technologie: laptopy, ekrany, bezprzewodowy dostęp do Internetu, sprzęt do fotografii cyfrowej oraz programy komputerowe.
      Trenerzy przeprowadzili szkolenia z zakresu społeczeństwa informacyjnego, eEdukacji i eAdministracji, opowiedzieli o zasadach działania komputera, Internetu, zaprezentowali ciekawe programy i nowinki technologiczne. Od godziny 15:00 autobus był udostępniony bezpłatnie dla mieszkańców Gminy Różan.
       N@utobus, w najbliższych miesiącach będzie odwiedzał tereny województwa mazowieckiego w ramach projektu realizowanego przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji przy współpracy z Polskim Centrum Kompetencji Administracji i Edukacji Elektronicznej. Celem projektu jest przybliżenie tematyki informatycznej oraz przedstawienie nowych rozwiązań usprawniających pracę.

więcej o N@utobusie

 zdj. M. Osiecki UG Różan

 


 

 

 Dożynki Województwa Mazowieckiego, Diecezji Płockiej i Powiatu Makowskiego

26 sierpnia 2007 roku w Makowie Mazowieckim odbyło się największe święto rolnicze Mazowsza - Dożynki Województwa Mazowieckiego, Diecezji Płockiej i Powiatu Makowskiego.  Organizatorami tegorocznych dożynek byli Powiat Makowski i Miasto Maków Mazowiecki, natomiast współorganizatorami - Samorząd Województwa Mazowieckiego, Mazowiecki Urząd Wojewódzki oraz Diecezja Płocka.
Na uroczystości obecni byli przedstawiciele powiatów z terenu województwa mazowieckiego oraz  przedstawiciele gmin.
Na uroczystości nie zabrakło również przedstawicieli gminy Różan.

   
   

więcej o dożynkach

 


VIII Mistrzostwa Gminy Różan w tenisie stołowym

Dnia 29.04.2007r. na hali sportowej w Różanie odbyły się VIII Mistrzostwa Gminy Różan w tenisie stołowym. Uczestniczyli w nich dorośli i młodzież w dziesięciu przedziałach wiekowych. Rozgrywki rozpoczęły się o godz. 9:00 i trwały do godziny 15:00. Zakończyły się uroczystym wręczeniem nagród przez Burmistrza Gminy Różan – Pana Jerzego Parcińskiego.
Za pierwsze trzy miejsca, w każdej kategorii, uczestnicy otrzymali puchary, dyplomy i sportowe czapeczki, za kolejne trzy – dyplomy i opaski na rękę.


  52' Finał Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Redaktora Janusza Strzałkowskiego

 

28 kwietnia 2007 roku o godz. 10:00 w Hali Sportowej Publicznego Gimnazjum w Różanie odbył się 52' Finał Wojewódzkiego Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Redaktora Janusza Strzałkowskiego pod Patronatem Burmistrza Gminy i Przewodniczącego Rady Miejskiej w Różanie

 

UG Różan

 

wynikigaleria zdjęć  - www.pzts.pl

  


 WOŚP w Różanie

 

14 stycznia 2007roku sztab utworzony w Publicznym Gimnazjum w Różanie zorganizował zbiórkę pieniędzy na ulicach Różana w ramach XV Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. 
Zebrano 2885,68 zł

Więcej zdjęć i informacji na stronie internetowej gimnazjum

Organizatorem i szefem sztabu WOŚP w Różanie była Jolanta Kruszewska

 

UG Różan

 

 

 


 Gmina Różan zajęła IV miejsce w rankingu Pisma Samorządu Terytorialnego Wspólnoty "Sukces kadencji 2002-2006" w kategorii małe miasta

 

UG Różan

  


 Gmina Różan zajęła V miejsce w rankingu inwestycyjnym samorządów 2003-2005 w kategorii małe miasta.

UG Różan  

Możesz zadać pytanie
Burmistrzowi korzystając z naszego serwisu internetowego.


zadaj pytanie »

logo_esesja

   

MapaGminy_02_z

wrota_mazowsza_logo

inf_bw

inf_asi

baner_www 


wfosigw_osp_roz

wfosigw_osp_zal

www_azbest_2014_ok

www_azbest_2014_2

osp_rozan_wfosigw

wfos_azb_2015

wfos_konk_ekol_2015

wfosigw_pgn

oiuwza_2016_wfosigw

wfosigw_kan_dysz_2016

wfosigw_konk_II_2016

wfosigw_osp_mr_2016